Aller au contenu
Accueil » Už žádné špinavé záchodové mísy, výrobek, který vše vyřeší během zlomku sekundy

Už žádné špinavé záchodové mísy, výrobek, který vše vyřeší během zlomku sekundy

  Už žádné špinavé záchodové mísy, výrobek, který vše odstraní během zlomku sekundy.
  Díky této metodě můžeme dát sbohem odolným skvrnám na naší toaletě. Tady je, o co se jedná.
  Náš domov je místem, kde rádi žijeme v harmonii, a děláme vše pro to, abychom udržovali čisté prostředí, zejména to, které ovlivňuje naše soukromí, jako je ložnice a koupelna.

  Kromě toho čistý dům pomáhá také k větší pohodě a pořádku a také pomáhá při každodenních pracích, ale odolnou špínu nelze vždy porazit, a proto na to musíme jít s nějakými prostředky.

  Voda: jak ji vyčistit pomocí specifické metody
  Patří mezi ně čisticí prostředky, které jsou vždy na pultech našich supermarketů a obchodů s hygienickými potřebami pro domácnost, ale někdy zcela nefungují a my jsme nuceni vyzkoušet jiné.

  Často to není ani naše chyba, ani neúčinnost těchto přípravků, ale špína, která se vplíží i na ta nejnepředstavitelnější místa a pak tam dlouho zůstává.

  Jedním z míst, kde se nečistoty vyskytují nejčastěji, je koupelna, protože je to místo, kde si vyřizujeme své záležitosti a pečujeme o sebe, a proto se zde velmi často vyskytují zbytky vodního kamene.

  Ten se usazuje na kohoutcích nebo sprchách v naší koupelně a my musíme doma najít metody, jak jej zcela odstranit, například pomocí malé kuličky z hliníkové fólie.

  Na těsnění WC, bidetu a sprchového koutu nacházíme také černou aureolu, která je způsobena oxidací silikonu a obtížně se odstraňuje, protože tento prvek by mohl být odstraněn.

  Metoda, která je blbuvzdorná
  Koupelna je jedním z míst, kde mohou pachy vyvolávat znechucení, a to nejen kvůli tomu, co najdeme na toaletě, ale také kvůli pachům, které z ní mohou být vydechovány.

  Někdy však problém není způsoben našimi potřebami, ale kanalizací, která má tendenci stoupat, zejména v deštivých dnech, a uvolňovat tak nechtěný zápach do našich domovů.

  Existuje však způsob, jak se tomu všemu vyhnout, stačí vzít jednoduchou chirurgickou masku, odstřihnout jeden ze dvou konců a dobře ho rozevřít, aby vypadal jako kapsa.

  Dovnitř dáme nejprve rýži a pak mycí prostředek, vše uzavřeme provazem na konci, který jsme si ustřihli z masky, a pak vezmeme sklenici a dobře ji vyčistíme.

  Do této sklenice dáme další rýži a další mycí prostředek a uzavřeme ji hermetickým uzávěrem. Jakmile je toto hotovo, připevníme vytvořený sáček poblíž toalety, zatímco sklenice je na zásuvce toalety.

  Tímto způsobem budeme mít toaletu vždy čistou a provoněnou a zabráníme tomu, aby zápach mohl rušit každého, kdo vstoupí do naší koupelny, a rýže ošetří veškerou vlhkost, a proto se sníží zbytky vodního kamene, například ty z kondenzačních kapek.

  Vyzkoušejte tuto metodu a uvidíte, jak se vaše toaleta vrátí čistá, jako by byla právě umytá.