Aller au contenu
Accueil » Už žádné špinavé záchodové mísy, výrobek, který vše vyřeší během zlomku sekundy

Už žádné špinavé záchodové mísy, výrobek, který vše vyřeší během zlomku sekundy

  Díky této metodě se můžeme rozloučit s odolnými skvrnami na toaletě. Zde je její podstata.

  Náš domov je místem, kde rádi žijeme v harmonii, a děláme vše pro to, abychom udržovali čisté prostředí, zejména to, které ovlivňuje naše soukromí, jako je ložnice a koupelna. Kromě toho čistý dům také pomáhá mysli, aby byla uvolněnější a uklizená, a také pomáhá při každodenních úkolech, ale odolnou špínu nelze vždy porazit, a proto musíme postupovat s některými prostředky.

  Voda: jak ji vyčistit pomocí specifické metody
  Patří sem i čisticí prostředky, které jsou vždy na pultech našich supermarketů a obchodů s domácí hygienou, ale někdy tak docela nezabírají a my jsme nuceni vyzkoušet jiné.

  Na vině často nejsme ani my, ani neúčinnost těchto přípravků, ale špína, která se vkrádá i na ta nejnepřístupnější místa a pak tam dlouho zůstává.

  Jedním z míst, kde se nečistoty vyskytují nejčastěji, je koupelna, protože je to místo, kde si vyřizujeme své záležitosti a pečujeme o sebe, a proto se zde velmi často vyskytují zbytky vodního kamene.

  Ta se usazuje na kohoutcích nebo ve sprchách v naší koupelně a my musíme doma najít metody, jak ji zcela odstranit, například pomocí malé kuličky z hliníkové fólie.

  Najdeme ji také na toaletě,

  Těsnění bidetů a sprch mají v důsledku oxidace silikonu černou aureolu, kterou je obtížné odstranit, protože tento prvek by mohl být odstraněn.
  Spolehlivá metoda
  Koupelna je jedním z míst, kde mohou pachy vyvolávat znechucení, a to nejen kvůli tomu, co najdeme na toaletě, ale také kvůli pachům, které z ní mohou být vydechovány.

  Někdy však problém není způsoben našimi potřebami, ale kanalizací, která má tendenci stoupat, zejména za deštivých dnů, a uvolňovat tak nežádoucí zápach do našich domovů.

  Existuje však způsob, jak se tomu všemu vyhnout, stačí vzít obyčejnou chirurgickou masku a odstřihnout jeden ze dvou konců a dobře ho rozevřít tak, aby vypadal jako sáček.

  Dovnitř nejprve vložíme rýži a poté mycí prostředek, vše utěsníme provazem na konci, který jsme odstřihli od masky, a poté vezmeme sklenici a dobře ji vyčistíme.

  Do této nádoby vložíme více rýže a více mycího prostředku a uzavřeme ji hermetickým uzávěrem. Jakmile se tak stane, připevníme vytvořený sáček v blízkosti toalety, zatímco sklo na zásuvce toalety .

  Tímto způsobem budeme mít svou toaletu vždy čistou a provoněnou a vyhneme se tomu, aby zápach mohl rušit každého, kdo do naší koupelny vstoupí.