Aller au contenu
Accueil » Umístěte do záchodu záložku do myčky (a obdivujte výsledek)

Umístěte do záchodu záložku do myčky (a obdivujte výsledek)

  Pro dokonalou hygienu toalety je nutný každodenní a pravidelný úklid. Větší problém může nastat, pokud záchodová mísa obsahuje nečistoty a skvrny od vodního kamene, které není vždy snadné odstranit. Poradíme vám, jak se jich zbavit díky domácímu přípravku, o kterém byste to pravděpodobně netušili.
  Existuje spolehlivá technika, kterou můžete účinně odstranit odolnou špínu ze stěn toalety. Zahrnuje použití klíčového výrobku, ale jeho užitečnost je výhradně pro opakovaně používaný domácí spotřebič. Stačí jej rozpustit v záchodové míse a jeho účinnost vás rychle ohromí. Zde je popis toho, o co se jedná.
  Rozpusťte kartu do myčky nádobí v záchodě a užívejte si výsledků.
  Plísně, rez a vodní kámen se usazují na různých místech v koupelně a toaleta samozřejmě nezůstává stranou. Abyste to překonali, doporučujeme vám obrátit se na tablety do myčky nádobí.
  Nemusíte se probírat bělidlem, abyste se zbavili různých skvrn v okolí mísy. Vezměte kartu do myčky, vhoďte ji do záchodové mísy a nechte přípravek několik minut působit. Před spláchnutím vezměte záchodovou štětku a vydrhněte všechny rohy mísy, abyste vše opláchli.

  Chcete-li se zbavit odolných skvrn od vodního kamene, jako jsou oranžové kroužky kolem mísy, můžete použít kartu na mytí nádobí jiným způsobem. Nasaďte si rukavice, navlhčete konec podložky a třete ji přímo o tyto čáry ztvrdlé vody, jako byste používali houbu. Brzy uvidíte, jak stopy blednou, než zmizí úplně.

  Proč tablety do myčky nádobí fungují na toaletě?
  Pokud tablety do myčky nádobí tak dobře čistí toalety, je to proto, že mají silný účinek proti vodnímu kameni. Ve skutečnosti byly vyvinuty mimo jiné k boji proti skvrnám od tvrdé vody. Můžete je také použít na více než jeden úkol v domácnosti, například na odstranění zbytků mýdla ze sprchy nebo na vyčištění odolné mastnoty a špíny z trouby.

   

  Jaké další využití v domácnosti mají tablety do myčky nádobí?
  Tyto malé tabulky do myčky nádobí mohou být skvělým pomocníkem při čištění několika míst ve vaší domácnosti. Zde jsou nejvýznamnější z nich:

  K odstranění zápachu z koše použijte tabletu do myčky nádobí.
  Pokud máte zapáchající odpadkový koš, můžete jej důkladně vyčistit pomocí jednoduché tablety do myčky nádobí. Nalijte do nádoby několik litrů vroucí vody, rozpusťte v ní tabletu a nechte ji působit 1 hodinu. Jemně ji vetřete a poté opláchněte.

  Neváhejte využít i všechny ostatní dostupné techniky k dezodorizaci odpadkového koše.

  – Dodejte svému dřezu lesk pomocí tablety na mytí nádobí
  Dřezy se rychle stávají dějištěm zbytků jídla, špinavých tekutin a někdy i odolných skvrn mimo hromadu nádobí. Vyzbrojte se rukavicemi, popadněte tabletu a potřete s ní špinavé plochy dřezu, abyste skvrny odstranili.

  – Odstraňte skvrny od kávy, vody a čaje pomocí karty do myčky nádobí
  Skvrny od kávy a čaje v šálcích lze poměrně obtížně odstranit, pokud je okamžitě nevyčistíte. Pokud se již stačily na sklenice otisknout, nalijte do šálku vlažnou vodu, rozpusťte v ní tablety do myčky a před opláchnutím nechte přípravek hodinu působit.